KONST / Litografier / Färglitografi 12746256
nr 1274 6256
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Getter. Signerad, numrerad 99/330. Motivet: 30x26 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 9 september 2019
kl 20:44:22
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim